Zobacz

Aktualności

2021-10-01 17:00:00

Informacja i rezerwacja

604-445-171

więcej...

Wycieczki dla szkół

Zgłoszenia telefoniczne, listowne lub e-mail.

Po zgłoszeniu przyjadę do Wychowawcy Klasy i Młodzieży, udzielę pełnych informacji i wspólnie będziemy się przygotowywali do wycieczki. Proponuję państwu kilkadziesiąt wycieczek. Można je rozplanować na kilka lat. Większość zamówień dotyczyć będzie pojedynczych wycieczek. W związku z tym, że ograniczone są możliwości tanich noclegów i wynajmowania tańszych autokarów, proszę o wcześniejsze zgłaszanie wycieczek.

Wszystkie wycieczki prowadzone są przez licencjonowanych przewodników i pilotów. Są oni dobierani indywidualnie do uczestników wycieczki – w zależności od wieku i wymagań.

 

WYŻYWIENIE
Posiłki będą wcześniej rezerwowane. Grupa płaci za wyżywienie bez marży biura podróży.

NOCLEGI
Wycieczki oparte są o bazę Schronisk Młodzieżowych lub podobnych tanich 
noclegów. Należy ze sobą zabrać śpiwór lub (wygodniej) dwa prześcieradła i poszewkę na poduszkę. Koce są na miejscu. Sale noclegowe kilku i kilkunastoosobowe. Jest możliwość rezerwacji noclegów w hotelach i pensjonatach. Noclegi takie są jednak droższe.


PROPONOWANY PROGRAM WYCIECZEK MOŻE ULEGAĆ ZMIANIE, WEDŁUG ŻYCZEŃ KLIENTA.

 

MOŻLIWA JEST TAKŻE ORGANIZACJA INNYCH WYCIECZEK NIE OBJĘTYCH NINIEJSZĄ PROPOZYCJĄ.

 


KOSZTY UCZESTNICTWA

W cenie wycieczki obliczonej na jednego uczestnika uwzględnione są koszty autokaru, przewodnika, biletów wstępu, parkingów, noclegów, a więc wszystkie koszty oprócz wyżywienia. Cena wycieczki obliczona jest na 59-osobowy autokar: 55 uczestników + 4 opiekunów. Podane ceny obliczone są na wycieczkę wyjeżdżającą z Buska. Opiekunowie i wychowawcy uczestniczą w wycieczce bezpłatnie i otrzymują od AT "DAL" dietę dzienną w wysokości 25,00zł. Ceny obliczone są wg kosztów na dzień 15 grudnia 2018 roku. (Koszty wycieczki mogą ulec zmianie).

 

Kontakt

Agencja Turystyczna "DAL"

28-100 Busko-Zdrój

ul. Łagiewnicka 98Tel. (041) 378 60 56 (po 21-tej)

Tel. kom. 604-445-171